Charming Apartment With Terrace Beach And Sun

  • 52 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

2-slaapkamer Charming Apartment With Terrace Beach And Sun Málaga ligt binnen slechts 5 minuten wandelen van Playa de Pedregalejo en biedt een zonneterras voorzien van kitchenette. Het Gemeentelijk Erfgoedmuseum bevindt zich momenten van dit appartement van 52 m², terwijl het Restaurante Rompeolas op 200 meter hier vandaan ligt.

Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een balkon, een zonneterras en een keuken voorzien van airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in Charming Apartment With Terrace Beach And Sun, dat met handdoeken is uitgerust.

Maak uw verblijf nog aangenamer in de accommodatie met een kitchenette, ingericht met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei voor uw comfort.

Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de Pedregalejo wijk van de stad, binnen 4 km van het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga. Charming Apartment With Terrace Beach And Sun bevindt zich in het zakendistrict van Málaga. Deze accommodatie is gelegen op rijafstand van 10 minuten van van Málaga treinstation en in de buurt van Bolivia - Las Acacias busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming Apartment With Terrace Beach And Sun Málaga
Pedregalejo Playa, Piscina Y Parking
Mobiele prijsaanbieding

Pedregalejo Playa, Piscina Y Parking

6.6
Aangenaam 37 beoordelingen
66 m van de accommodatie
USD 530 USD 477
per nacht
Jabega Beach Apartment In Malaga By Solaga Holiday Homes
Mobiele prijsaanbieding

Jabega Beach Apartment In Malaga By Solaga Holiday Homes

9.6
Voortreffelijk 7 beoordelingen
199 m van de accommodatie
USD 227 USD 204
per nacht
Apartamento En Pedregalejo
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento En Pedregalejo

8.5
Fantastisch 90 beoordelingen
543 m van de accommodatie
USD 113 USD 102
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    16 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Zakelijke faciliteiten

    • Zakencentrum
    • Vergader-/Banketfaciliteiten

    Recreatie

    • Strandtoegang
    • Zonneterras
    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    LicentienummerVFT/MA/59620
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming Apartment With Terrace Beach And Sun te vinden?
      Charming Apartment With Terrace Beach And Sun is in de Pedregalejo wijk van de stad gesitueerd, binnen 3 km van het Gemeentelijk Erfgoedmuseum.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Charming Apartment With Terrace Beach And Sun?
      Populaire plekken in de buurt van Charming Apartment With Terrace Beach And Sun zijn onder andere het Centrum voor Hedendaagse Kunst van Málaga, het Gemeentelijk Erfgoedmuseum, het Restaurante Rompeolas.
    • Hoeveel kost het om bij Charming Apartment With Terrace Beach And Sun te verblijven?
      De huurprijs van Charming Apartment With Terrace Beach And Sun is €199.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere La Galerna en Mafalda restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Charming Apartment With Terrace Beach And Sun?
      Bij Charming Apartment With Terrace Beach And Sun vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Charming Apartment With Terrace Beach And Sun?
      Charming Apartment With Terrace Beach And Sun heeft een totale oppervlakte van 52 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    16 km

    Treinstations

    Malaga Train Station
    6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming Apartment With Terrace Beach And Sun Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten